Učesnici programa

Datum:

U programima Mirovnih studija učestvovali su:

  • Aarni Tuominen, Workers Academy, Helsinki, Finland
  • Aleksandar Joksimović, Beogradski centar za ljudska prava
  • Aleksandar Molnar, Filozofski fakultet,Beograd
  • Barbara Davies, CAFOD, London, UK
  • Brana Marković, Institut za medunarodnu politiku i ekonomiju, Beograd
  • Brendan McAllister, Belfast Mediation Network
  • Chris Miller, Albert Einstein Institute, Boston
  • Danijela Petrović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Daša Duhacek, Centar za ženske studije
  • Dejan Janca, advokat
  • Dragan Ilić, novinar B92
  • Dragan Matić, IOCC, Beograd
  • Dragan Popadić, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Dragana Ilić, Grupa MOST
  • Dubravka Stojanović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Dubravka Velat, Gradanske inicijative, Beograd
  • Dorde Vukadinović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Gary Kissel, Dpt of Conflict Analysis and Resolution, Nova Southeastern University, USA
  • Gašo Knezević, Pravni fakultet u Beogradu
  • Gene Sharp, Albert Einstein Institute, Boston
  • Irena Slunjski, Centar za Mirovne studije, Zagreb
  • Ivan Colović, Etnografski institut SANU
  • Latinka Perović, Institut za savremenu istoriju, Beograd
  • Lepa Mladenović, Žene u crnom
  • Marina Bogdanović, Gupa MOST
  • Marija Gajić, Gupa MOST
  • Marija Krivacić, Gupa MOST
  • Matias Hellman, kancelarija Haškog tribunala u Beogradu
  • Milan Milošević, novinar Vremena
  • Milan Ristović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Milan Vukomanović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Milica Delević, Beogradski centar za ljudska prava
  • Miljenko Dereta, Gradanske inicijative, Beograd
  • Mina Vidaković, Produkcijska kuca Mreža
  • Miroslav Jovanović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Miroslav Vujović, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Nebojša Petrović, Filozofski fakultet, Beograd
  • Nebojša Popov, Institut društvenih nauka, Beograd
  • Obrad Savić, Beogradski krug
  • Olga Murdževa-Škarić, Centar za mirovne studije, Skoplje
  • Pamela Aall, United States Institute for Peace, Washington D.C.
  • Paula Green, director of Karuna Center, Boston
  • Pernille Baerendtsen, Next Stop Serbia, Denmark
  • Radmila Radić, Institut za istoriju
  • Sanja Stanisić, Gupa MOST
  • Slavica Kijevčanin, Gupa MOST
  • Snjezana Mrse, Grupa MOST
  • Srdan Katić, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Srdjan Rajković, Institut za istoriju
  • Staša Babić, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Stojan Cerović, novinar Vremena
  • Svetlana Kijevčanin, Gupa MOST
  • Sulejman Hrnjica, Filozofski fakultet u Beogradu
  • Tatjana Katić, Institut za istoriju
  • Teofil Pančić, publicista
  • Tinde Kovac-Cerović, Pomoćnik Ministra za obrazovanje i sport
  • Velimir Ćurguz, Fond za otvoreno društvo
  • Vesna Kesić, Centar za Mirovne studije, Zagreb
  • Vesna Pešić, direktorka Centra za antiratnu akciju
  • Vesna Petrović, Beogradski centar za ljudska prava
  • Vladimir Jovanović, Institut za istoriju
  • Voja Antonić, publicista
  • Vojin Dimitrijević, direktor Beogradskog centra za ljudska prava
  • Vojislava Tomić, Gupa MOST
  • Vuk Stambolović, lekar
  • Yichak Mendelson, psychotherapist, Jerusalem
  • Željko Ivaniš, Fakultet civilne odbrane, Beograd
  • Zorica Mršević, Institut društvenih nauka, Beograd